€ 2450-2850 brutto

Dla par Niemcy praca 2023 bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała umowa
  • Opublikowany: kwiecień 4, 2023 00:57

Od zaraz także dla par propozycja pracy w Niemczech na produkcji detergentów w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka niemieckiego z zamieszkaniem zorganizowanym przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2450 do 2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

Praca w zakładzie produkującym środki czystości (detergenty) i płyny dezynfekujące wymaga wykonania wielu różnorodnych obowiązków. Wśród nich znajduje się obsługa taśmociągu, która wymaga uważności i skupienia, aby zapewnić ciągłość produkcji. Kolejnym zadaniem jest nadzór nad procesem produkcyjnym, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem i wytycznymi. Wymagane jest także dostarczenie towarów na halę, co wymaga sprawnego i zorganizowanego zarządzania czasem. Prace manualne, takie jak pakowanie i etykietowanie produktów, są również ważnym elementem pracy w fabryce. Wszystkie te obowiązki powinny być wykonywane z dbałością o jakość wyrobu, aby produkty spełniały wysokie standardy. Szczegółowe zadania będą przypisywane przez kierownika zmiany, który będzie nadzorował pracę pracowników i zapewni ich skuteczne wykonanie.

Wymagania:

Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wiedza na temat technologii i procesów produkcyjnych, a także umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych. Kandydat powinien być dokładny i skrupulatny w wykonywaniu swoich obowiązków, a także potrafić pracować w zespole. Pracownik musi być także odpowiedzialny i sumienny, ponieważ jest odpowiedzialny za jakość produkowanych towarów oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Wreszcie, ważne jest, aby pracownik był gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz miał możliwość natychmiastowej dostępności do pracy w Niemczech.

Zapewniamy:

Oferujemy pracę na 3 zmiany, która umożliwia elastyczny tryb życia i dostosowanie grafiku pracy do indywidualnych potrzeb. W ramach oferty zapewniamy również wynajem mieszkań w pokojach o wysokim standardzie, które są dostępne w cenie 300 € miesięcznie od osoby lub 400 € od pary. Ponadto, oferujemy dobre zarobki, które są wypłacane terminowo, a także atrakcyjne premie i dodatki, co stanowi dodatkowy zachętę do pracy. Kandydaci otrzymają solidne przeszkolenie na miejscu, które pozwoli na efektywne wykonywanie obowiązków. Zatrudniony pracownik będzie miał opiekę polskojęzycznego koordynatora, który pomoże w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą i zakwaterowaniem. Pracownik otrzyma także służbowy uniform.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2023/04

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 71642b02bb17eaa