€ 15/h brutto

Od zaraz przy sprzątaniu biur praca Niemcy dla sprzątaczek, Stuttgart 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 11, 2021 04:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia wsparcie przy szukaniu oraz rezerwacji kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w dni robocze w stałych godzinach, od 10 do 18
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie wszelkich pomieszczeń biurowych – toalet, gabinetów, sal konferencyjnych, holi, pomieszczeń socjalnych itp.
  • zadania polegają na myciu, wycieraniu, odkażaniu oraz uzupełnianiu środków higienicznych

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • solidność
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania na miejscu – rezerwacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy relokacji
  • atrakcyjny bonus na start – opłacenie zamieszkania (w rozsądnej cenie)
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przejścia na umowę stałą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/05/2021

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 67560997cf000360