€ 11-13 euro/h

Bez języka Niemcy praca w budownictwie dla murarza Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 22, 2015 20:21

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy murowaniu. Ogłoszenie z Frankfurtu dla murarza bez znajomości języka niemieckiego. Od pracowników wymagamy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 11-13 euro/h

Zadania:
Praca polega na stawieniu ścian z cegieł czy innych materiałów budowlanych w zależności od zlecenia.

Wymagania:
– 5 letnie doświadczenie udokumentowane
– zatrudnienie dla osób w wieku w przedziale od 15 do 55 lat
– wyjazd od zaraz
– mile widziana jest znajomość niemieckiego
– profesjonalne podejście do zadań
– perfekcyjne wykonywanie czynności

Oferujemy:
– zatrudnienie w polskiej firmie zajmującej rynek niemiecki
– pomoc koordynatorów zmiany
– miejsce zamieszkania
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Wiadomości przyjmujemy za pośrednictwem maila: biuro@ruben-bau.eu proszę o dołączenie CV ze zdjęciem.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-murarza-bez-jezyka-na-budowie-domow-frankfurt/

ID ogłoszenia: 64954ea2367ccc02

5 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca w budownictwie dla murarza Frankfurt nad Menem”

  1. jestem zainteresowany pracą posiadam 30 letnie doswiadczenie w budownictwie oraz budową piecy kaflowych i kominków nr. kontaktowy 509645270

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy.Wcześniej prowadziłem firmę budowlaną przez okres 10 lat.Różne doświadczenie w budownictwie( począwszy od stanu surowego do wykończeniowego) Proszę o szybki kontakt : 725 446 264

  3. jestem zainteresowany mam ponad 15 l staż tel 721126167

  4. czy nie potrzebujecie pomocnikow budowlanych? moj adres gafi7@wp.pl

  5. Jestem zainteresowany mam 10 letnie doswiadczenie i pracowalem juz w niemczech i w angli,722267605