€ 2300-2700/mc brutto

Dla par od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji detergentów 2022 fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2022 03:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy produkcji detergentów. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Kolonii dla par także bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2300-2700 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkującym środki czystości
  • w fabryce przestrzegane są najwyższe standardy BHP
  • do zadań należeć będzie wykonywanie szeregu prac na produkcji – wykładanie pustych opakowań do napełnienia, obsługiwanie urządzeń, dbanie o wysoką jakość produktu finalnego oraz procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 350 euro miesięcznie od osoby
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • gwarancję rozwoju
  • pełny etat
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/03

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 1906213cd9aa7e27