€ 13 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji samochodów Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: listopad 3, 2016 06:03

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji samochodów osobowych w fabryce z Ingolstadt. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka przy montażu części.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce: Ingolstadt, Niemcy
Stawka godzinowa: 13 euro brutto
Termin: od zaraz
Liczba miejsc: 10

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy obsłudze nowej linii produkcyjnej
  • zadania polegać będą na montażu części na jednym z wielu etapów produkcyjnych
  • niezbędne jest przestrzeganie zasad BHP i kontrolowanie jakości w tracie wykonywanych zadań

Oczekiwania:

  • niezbędne jest doświadczenie w montażu na produkcji lub wykształcenie związane z mechaniką
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dyspozycyjność minimum na 3 miesiące
  • praca z użyciem elektronarzędzi

Oferujemy:

  • minimum 140 godzin pracy w miesiące
  • początkowo umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia czasu zatrudnienia dla najlepszych
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w pokojach 2 lub 3 osobowych w cenie 250 euro od osoby
  • pracę od zaraz
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskojęzycznego brygadzisty
  • praca na zmianie dziennej od 8:00 do 16:00

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja samochodów osobowych od zaraz.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 490581a97fe418a1

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji samochodów Ingolstadt”

  1. daniel2907 na listopad 6, 2016 @ 22:16

    Witam, jestem zainteresowany praca. Posiadam doswiadczenie w prowadzeniu linii produkcyjnej. Jestem obecnie operatorem linii produkcyjnej. Potrafie sam naprawiac i wprowadzac ulepszenia na maszynach. Posiadam uprawnienia na wozki widlowe, obsluge skanera. W firmie w ktorej obecnie pracuje przeszedlem szkolenia z programow 5s, TPM, SMED. Wrazie zainteresowania moja osoba prosze o kontakt tel 785013621