€ 8,90 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Kolonia magazyn z kosmetykami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 17, 2015 11:24 pm

Hurtownia kosmetyków z Kolonii poszukuje pracowników do zbierania i kompletowania zamówień na magazynie. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na potrzeby drogerii i stoisk w supermarketach
  • komisjonowanie
  • paletowanie
  • pakowanie, zabezpieczanie oraz przygotowanie do wysyłki
  • etykietowanie oraz montaż zabezpieczeń jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • dbanie o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pozostania w Kolonii przez przynajmniej 3 miesiące
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracach magazynowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • ostrożność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • swobodna obsługa komputerów

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • na czas trwania pierwszej umowy zorganizowane płatne zamieszkanie
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • przełożony pomaga znaleźć nowe miejsce zamieszkania przy przedłużeniu okresu zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego pracownika
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Kolonia.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 81555d2256dc66a4

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz Kolonia magazyn z kosmetykami”

  1. Łukasz Kapusta na Sierpień 25, 2015 @ 7:30 pm

    Witam , byłym zainteresowany powyższą ofertą .Proszę o więcej szczegółów drogą mailową. Mój nr kontaktowy to : 0683098191 . Pozdrawiam 🙂