€ 2450-2850 brutto

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca przy produkcji detergentów od zaraz, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała umowa
  • Opublikowany: luty 21, 2023 02:30

Fabryka z Kolonii od zaraz poszukuje chętnych lub pary do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy produkcji detergentów również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2450 do 2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

Oferta pracy w zakładzie produkującym środki czystości (płyny do prania, mydła) oraz płyny dezynfekujące obejmuje obowiązki takie jak obsługa taśmociągu, nadzór nad ciągłością produkcji, dostarczanie towarów na halę, prace manualne oraz dbanie o wysoką jakość wyrobu. Szczegółowe zadania będą przypisywane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

Wymagania obejmują doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zaangażowanie w wykonywane zadania, wysoką motywację, natychmiastową dostępność, pełną punktualność oraz odpowiedzialność.

Zapewniamy:

Zapewniamy pracę zmianową, mieszkanie w pokojach wynajmowanych w cenie 300 € miesięcznie od osoby lub 400 € od pary, dobre zarobki wypłacane terminowo wraz z atrakcyjnymi premiami i dodatkami, solidne przeszkolenie na miejscu, opiekę polskojęzycznego koordynatora, służbowy uniform oraz niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2023/03

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 90863f3e9b9b5d79