€ 12 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy odśnieżanie bez znajomosci języka Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca marca 2016
  • Opublikowany: styczeń 25, 2016 03:25

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu ręcznym i maszynowym. Ogłoszenie z Karlsruhe dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Miejsce: Karlsruhe, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto

Liczba wakatów: 5

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy ręcznym i maszynowym odśnieżaniu
  • odśnieżanie dotyczy ulic, chodników, parkingów, schodów, przystanków
  • w przypadku dużej ilości śniegu konieczny jest załadunek na samochód do wywozu
  • posypywanie chodników solą i/lub piaskiem

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz do końca marca 2016
  • pracowitość, zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania zorganizowane w hotelu robotniczym, koszty do pokrycia za kwaterę to 8 euro za dobę
  • w przypadku braku opadów i tym samym braku pracy wypłacane jest przestojowe w wysokości 45 euro dziennie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pełna odzież i wszelkie urządzenia i sprzęty

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Odśnieżanie, Karlsruhe

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 25156a34a5c46cbf