€ 15,25/h +premie

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 2:51 am
  • Wygasa: 14 dni, 2 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 15,25 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne premie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna, samodzielna praca sprzątaczki/sprzątacza powierzchni biurowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • własne prawo jazdy kat. B oraz auto będzie dodatkowym atutem
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę od 10 do 18 – zachowany work/life balance
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • darmową opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na kontro pracownicze
  • dofinansowanie do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/11/2022

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 907637bb3435aba8