€ 2200-2700/mc

Bez języka dla par praca w Niemczech na produkcji detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 24, 2019 4:18 am

Od zaraz szukamy chętnych do pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Ogłoszenie z fabryki w Bremen dla par również bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • przez pierwsze dni pracownik przejdzie gruntowne przeszkolenie pracownicze zaznajamiające z zasadami BHP oraz obsługą podstawowych maszyn
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac o charakterze pomocniczym – pakowanie, dbanie p wysoką jakość, obsługa maszyn itp.

Wymagania:

  • elastyczność w zadaniach oraz możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w zespole
  • samodzielność
  • sumienność
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • wysoka motywacja

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro – pokój dla pary
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności oraz przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją podjęcia stałej współpracy
  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pracę dla par a także grup

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 6115d8931ca9dfbc

1 odpowiedź na “Bez języka dla par praca w Niemczech na produkcji detergentów od zaraz Bremen”

  1. zainteresowana – proszę o kontakt