€ 1,50 euro/kg

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach czereśni Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2016 01:20

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze czereśni w sadzie. Oferta aktualna od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym w Cottbus. Zatrudnienie na okres ok. 1,5 miesiąca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru czereśni

Miejsce zatrudnienia: okolice Cottbus

Stawka: ok. 1,50 euro za każdy zebrany kilogram owoców

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna w sadzie owocowym
  • pracownik zbiera czereśnie ręcznie
  • zadania wykonywane będą na drabinach z użyciem chwytaków

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych – dobre warunki, dostęp do kuchni, łazienki i pralni – każda wcześniej nieusprawiedliwiona nieobecność będzie skutkowała karami finansowymi oraz wydaleniem z pracy
  • uczciwe zarobki zgodnie z akordem grupowym
  • w razie potrzeby pomoc medyczną

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca sezonowa przy zbiorach czereśni

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 2045765121915d63

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach czereśni Cottbus”

  1. Kondziu26101996 na czerwiec 29, 2016 @ 10:50

    Witam jestem bardzo zainteresowany Państwa praca < Jestem dyspozycyjny i pełen zapału do pracy . Pozdrawiam Konrad

  2. Kondziu26101996 na czerwiec 29, 2016 @ 10:51

    Kontakt Konrad.grzelka@wp.pl
    tel 721877194

  3. Jestem zainteresowana pracą od 6 lat pracujemy z mężem w sadach nie boimy się obrywać wieżchołków mamy wyrobioną opnie szybkich i dobrych zbieraczy.Mój tel.729312601