€ 2800-3500/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy dla kierowcy kat.B w Monachium z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 7, 2018 4:49 am
  • Wygasa: 20 dni, 16 godzin

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Monachium przy przewozie osób – VIP-ós samochodami klasy premium. Pracodawca organizuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B – przewóz osób

Zarobki: 2800 do 3500 euro brutto miesięcznie, ustalane indywidualnie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie miał do dyspozycji samochody typu Audi A8, Bmw 7, Mercedes S klasy, Jaguar XJ
  • do zadań należeć będzie przewóz osób zgodnie z grafikiem
  • często praca polega na obsłudze wesel, wieczorów panieńskich lub podróży służbowych

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B od przynajmniej 4 lat
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i wysokie dodatki
  • odzież roboczą
  • pracę w elastycznym grafiku
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie w szukaniu płatnej kwatery do wynajęcia
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat.B, przewóz klientów premium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4395c09832785a93