€ 1850/mc brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2019 05:07

Tymczasowe zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu perfum w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 8

Zakres zadań:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się manualnym pakowaniem flakonów perfum markowych do kartoników

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolności manualne
  • pracowitość
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony
  • opcja przedłużenia umowy na stałe
  • pomoc koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-perfum-berlin/

ID ogłoszenia: 7395dcdae1f111be