€ 16,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy sprzątaniu lotniska dla sprzątaczki Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:15

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu lotniska dla osób z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca na lotnisku w Düsseldorfie przy sprzątaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie wyznaczonych powierzchni zgodnie z grafikiem
  • zadania to między innymi opróżnianie koszy, uzupełnianie mydła, papieru, mycie podłóg, wycieranie kurzy itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • solidność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjny system wdrożeniowy
  • przejrzystą umowę o pracę
  • opcja podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepszych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw w urzędach
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie – pracodawca oferuje je wyłącznie na czas trwania okresu próbnego, przy przedłużeniu konieczne jest zorganizowanie sobie zakwaterowania samemu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzataniu-lotniska-dla-sprzataczek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1535de979f3de5d8