€ 10,45/h +dodatki

Dla par od zaraz Niemcy praca 2021 przy pakowaniu kosmetyków bez języka Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 01:54

Dla par w Muggensturm aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie bez znajomości języka możliwe od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Muggensturm, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,45 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki za pracę w systemie zmianowym

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie farmaceutycznej na stanowisku pakowacza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kosmetyków, leków i suplementów diety

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:

  • możliwość pobierania zaliczek
  • opcję pracy w parze
  • pracę na dwie zmiany od 6 do 14:30 i od 14:30 do 23:00
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • zamieszkanie
  • tygodniowo 40 godzin pracy oraz opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila: mazur@cdpersonal.eu

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: +48 668 817 007

Możliwa również aplikacja poprzez źródło.

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-praca-bez-znajomosci-jezyka-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 11260c7de661b254