€ 2350-2650/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja dań gotowych fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 31, 2020 03:35

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz również dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: przez okres próbny 2350 euro brutto miesięcznie, później 2650 euro brutto miesięcznie

Termin: praca od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w nowoczesnej fabryce spożywczej na produkcji dań kuchni włoskiej – makaronów, pizz
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa maszyn produkcyjnych, przygotowywanie składników, pakowanie produktu gotowego, foliowanie, przeprowadzanie kontroli jakościowych itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelność, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-dan-gotowych 01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-koln-2020/

ID ogłoszenia: 5105e334624d0885