€ 2050-2350/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z obuwiem, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 29, 2022 1:22 am
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie w hurtowni obuwniczej. Zatrudnienie w Hamburgu dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 2050-2350 brutto euro miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • pilnowanie porządku
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie
  • obsługiwanie sprzętów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • system trójzmianowy
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo przelewem
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • szkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/07/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-hurtownia-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 79662e2cc504bb9d