€ 15,28 €/h +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Kaufland w Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Möckmühl
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 1, 2021 02:30

W rejonie Möckmühl dla komisjonerów także bez znajomości języka możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie sieci sklepów Kaufland. Zatrudnienie przy kompletowaniu towaru i przygotowaniu do dystrybucji.

Twój zakres obowiązków

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów firmy Kaufland

kompletacja palet

odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku

praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 w języku niemieckim)

praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Nasze wymagania

gotowość do pracy fizycznej, również w niedziele oraz w święta

zaangażowanie, lojalność i odpowiedzialność

mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

To oferujemy

pracę na pełny etat (163 h) bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących) na jedną zmianę (zmiana popołudniowa od godz. 14:00 – 17:00 – uwaga: dzięki zmianie popołudniowej dodatek nocny)

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,28 € + stały dodatek taryfowy 39,18 € + premia w zależności od wydajności

liczne dodatki: m.in. dodatek nocny (50% od godziny 20:00 do 6:00 rano), dodatek za pracę w niedzielę (100 %), święto (150%), dodatek za nadgodziny, dodatek urlopowy – 1.352 €, dodatek bożonarodzeniowy (po przepracowanym roku)

Aplikacja przez link: http://bit.do/praca-kauf

Kaufland Logistik VZ 3 GmbH & Co. KG

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-w-dziale-warzywa-i-owoce-niemcy,oferta,8369560

ID ogłoszenia: 4461525305ee1f8