€ 13-17/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy remontach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 1, 2020 04:51

Dam pracę w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem na budowie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy remontach i wykończeniach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie podłoża, tynkowanie, szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, montaż parkietów oraz płyt z KG, malowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak nałogów
  • posiadanie kilkuletniego doświadczenia w podobnych pracach remontowych i wykończeniowych
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • opcja zorganizowania odpłatnego zakwaterowania oraz przejazdów do miejsca pracy dla chętnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • malecki.hen73@protonmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-wykonczeniach-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 5765eaab75b29393