€ 11,84/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 30, 2018 04:43

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Berlinie na stanowisku pakowacza. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne – prezentowe.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Termin: od zaraz do 11 stycznia 2019

Obowiązki:

  • samodzielne stanowisko pracy, polegające na zbieraniu i pakowaniu kawy w zestawy prezentowe
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za manualne składanie opakowań, przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, niezawodność, pracowitość

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu z Polski
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Niemcy praca pakowanie kawy, Berlin styczeń_19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 4695c0058c74df7d

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Berlin”

  1. Witam, małżeństwo chętne do podjęcia pracy w waszej firmie, zdecydowane od zaraz, własne auto, proszę o kontakt nr tel 888 332 073, +49 15211448873, dziękuję pozdrawiam

  2. Krzysztof 29xy na grudzień 11, 2018 @ 05:17

    11, 2018 @ 5:06 am
    Witam serdecznie mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie jestem zainteresowany ofertą pracy chciałbym wyjechać z siostrą ma 23lata jest studentką kontakt do mnie Krzysztof 571273461 do niej Edyta 508615119