€ 14/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie siłowni i klubu fitness Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 2, 2018 02:42

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie z Kolonii przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness od zaraz. Pracodawca nie organizuje zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek i czystość we wszystkich pomieszczeniach siłowni oraz centrum fitness
  • zadania będą polegały na wynoszeniu odpadów, sprzątaniu przebieralni, pryszniców, toalet, wycieraniu sprzętów, myciu luster, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • opcję podjęcia stałego zatrudnienia dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia październik 2018″ prosimy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-klubu-fitness-i-silowni-koln/

ID ogłoszenia: 4825bd78ca2449b7