€ 10,60 €/h +dodatki

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka w Halle (Saale)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle (Saale)
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 15, 2021 04:05

Dla komisjonerów w Halle (Saale) od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z art. drogeryjnymi przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione.

Opis stanowiska pracy

• Miejsce pracy: okolice Halle (Saale)

• Praca mozliwa od zaraz

• Szkolenie w jezyku polskim

• Komisjonowanie artykulow drogeryjnych

• Pakowanie artykulow drogeryjnych

Wymagania

• Dokladnosc, sumiennosc, punktualnosc

• Mile widziane uprawnienia na wozki widlowe, lecz nie jest to warunek konieczny

Nasza oferta:

• Praca rowniez bez znajomosci jezyka niemieckiego

• Przyjemna atmosfera w pracy

• Opieka polskiego koordynatora

• Mieszkanie zapewnione przez pracodawce

• Wynagrodzenie od 10,60 euro/ godz. + dodatki za nadgodziny i godziny nocne

• Umowa o prace na niemieckich warunkach na czas nieokreslony

• Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja przez formularz na stronie:

Prezentacja firmy

Wackler Group jest nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która zatrudnia 6000 pracowników w 35 oddziałach w Niemczech. Oferujemy usługi pośrednictwa pracy, sprzątanie budynków, usługi ochroniarskie jak również Facility-Management. Niezawodni, kompetentni, z radością świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przedsiębiorstwem przyjaznym środowisko, zwracamy szczególna uwagę na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania oraz socjalne aspekty. Jednak to człowiek od ponad 100 lat jest centrum naszej polityki.

źródło: www.infopraca.pl/praca/komisjoner-artykulow-drogeryjnych/06116-halle-saale-niemcy/16736698

ID ogłoszenia: 3805ffcfb7745471