€ 13-16/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni kosmetyków, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 1, 2021 02:42

Hurtownia kosmetyków z Lipska poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie będzie dostępne na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13-16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z wdrożonymi nowoczesnymi zasadami bezpieczeństwa
  • przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego
  • zadania wykonywane będą w środowisku monitorowanym – pracownicy muszą podpisać odpowiednie zgody
  • do zadań należeć będzie pilnowanie porządku, przyjmowanie i rozładunek dostaw, kompletowanie zamówień zgodnie z listą itp.
  • inne zadania zgodnie z rozkładem dnia

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie przy wszelkich sprawach na miejscu – w urzędach, przy tłumaczeniach, w bankach, u lekarzy itp.
  • wdrożenie w obowiązki
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 09/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-kosmetykami-hurtownia-lipsk/

ID ogłoszenia: 17661563e1803009