Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 14,50/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej, Hamburg 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 24, 2023 02:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej, Hamburg 2023

Opis

W Hamburgu od zaraz możliwa do rozpoczęcia fizyczna praca w Niemczech na ręcznej myjni samochodowej. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu i myciu aut klientów. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2023

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika na myjni samochodowej w Niemczech, który będzie odpowiedzialny za wykonanie fizycznej pracy polegającej na myciu i sprzątaniu samochodów osobowych. Główne zadania to odkurzanie wnętrz, wycieranie i konserwacja plastików, mycie, woskowanie, polerowanie, zaczernianie opon, ozonowanie wnętrza pojazdów itp.

Wymagania:

Kandydat powinien cechować się dobrą sprawnością fizyczną i skupieniem na wykonywaniu powierzonych zadań. Mile widziane jest doświadczenie w auto-detailingu, jednak nie jest to wymagane. Kluczowe cechy, które będą pozytywnie oceniane to pracowitość i odpowiedzialność. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana.

Zapewniamy:

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie w specjalnie przeznaczonym dla pracowników pensjonacie, zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę z pełnym pakietem ubezpieczeń i świadczeń socjalnych, prawo do płatnego urlopu oraz odprowadzanie świadczeń socjalnych. Oferujemy elastyczne godziny pracy, a także opcję pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkowym wynagrodzeniem. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego w branży.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a3/03/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 90163f7ce35a2e5f

  

ilość wszystkich wyświetleń: 67, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.