€ 13,50/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech przy rozbiórkach na budowie od zaraz Bad Reichenhall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Reichenhall
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2021 02:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bad Reichenhall przy rozbiórkach. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do rozbiórek

Lokalizacja: Bad Reichenhall, Monachium Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy, co daje 9 euro do ręki na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace przy rozbiórkach – demontaż, używanie narzędzi i urządzeń budowlanych, prace porządkowe

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na budowie
  • własne auto będzie mile widziane – osoby z samochodem mają wyższą stawkę 14,50€/h
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego – osoby z językiem również mogą liczyć na stawkę wyższą 14,50€/h

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz dodatki do stawki podstawowej
  • legalne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • dla najlepszych stałą współpracę
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów dojazdu do Niemiec oraz zwrot kosztów za dojazd do biura we Wrocławiu w celu podpisania dokumentów (istnieje opcja zdalna)
  • ubezpieczenie również dla rodziny
  • opcja pobierania zaliczek
  • wsparcie przy rozliczeniach
  • po pierwszym mc-u pracodawca zwraca za poniesiony koszt badań lekarskich
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze od 08:00 do 17:00 pod numerami:

  • Artur: +48 575 440 254
  • Monika: +48 575 440 785
  • Paula: +48 535 645 485
  • Ewa: +48 530 844 775
  • Sylwia: +48 570 440 105
  • Piotr: +48 535 675 485
  • Weronika: +48 575 440 115

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-rozbiorkach-w-bad-reichenhall/

ID ogłoszenia: 89561082389c6900