€ od 12,00 €/h+zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie REWE od zaraz w Eitting

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eitting
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 20, 2023 02:30

Bez znajomości języka dla komisjonerów od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie sieci sklepów REWE w rejonie Eitting. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu!

Opis stanowiska

Praca w Niemczech. Do Twoich zadań będzie należało kompletowanie zamówień na magazynie REWE z artykułami spożywczymi. Praca odbywa się przy użyciu monitora dotykowego oraz wózka typu FFZ Ameise.

Dział TIEFKUHL (Mroźnia) – asortyment: mrożonki, pizza, lody. Temperatura -21 stopni.

Praca w systemie 1-zmianowym.
Poniedziałek – piątek.
5-dniowy tydzień pracy.
Możliwość godzin nadliczbowych.
Obsługa ekranu dotykowego oraz wózka elektrycznego typu Ameise.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 12,00 € brutto/h.
Premia: 0,045 € brutto dodatkowo za każdą spakowaną Kolle powyżej 100% normy.
Legalne zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach niemieckich.
Stabilną pracę na dłuższy okres
Darmowe zakwaterowanie.
Darmowy dojazd do pracy.
Odzież ochronną.
Zapewnione 3 dniowe szkolenie przygotowujące.
Wsparcie koordynatora podczas procesu wdrażania do pracy.
Dodatki za nadgodziny, oraz za pracę w niedzielę i święta.

Nasze wymagania:

Gotowość do pracy w temperaturze -21 stopni.
Gotowość do odbycia szkolenia na zaprzyjaźnionych magazynach.
Mile widziane doświadczenie w pracy w niskich temperaturach.
Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu artykułów spożywczych.

Kontakt:

www.faktoriahr.pl/kontakt/

źródło: www.faktoriahr.pl/portfolio-items/praca-w-niemczech-pracownik-magazynu-komisjoner-eitting-fa000008/

ID ogłoszenia: 72363c5d3b00a6dc