€ 13,30 brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2019 7:16 am

Aktualna propozycja zatrudnienia w Stuttgarcie dla pracowników budowlanych na stanowisku malarza. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wakaty: 14

Pensja: 13,30 euro brutto na godzinę pracy + dieta dzienna w wysokości 30 euro

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie jako malarz przy malowaniu powierzchni, szpachlowaniu, tynkowaniu i tapetowaniu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prawidłowe obsługiwanie narzędzi budowlanych
  • wykonywanie innych zadań pomocniczych

Oczekiwania:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • raz na tydzień zaliczka wypłacana na konto lub w gotówce
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • opieka rezydenta na miejscu
  • prawo do urlopu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o aplikowanie poprzez źródło.

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/malarz-niemcy/stuttgart-niemcy/14405083

ID ogłoszenia: 5145c37a6ebd4626