€ 2650/mc +dodatki

Tymczasowa praca Niemcy od zaraz bez języka przy pakowaniu perfum w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: czerwiec 23, 2023 00:54

W rejonie Hanoweru dla pakowaczy możliwa od zaraz tymczasowa praca w Niemczech polegająca na pakowaniu perfum. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z opcją zakwaterowania (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2650 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika na stanowisko pakowacza, który będzie odpowiedzialny za manualne pakowanie perfum do nowych pudełek. Praca będzie obejmować również wizualną kontrolę jakości produktów oraz etykietowanie i foliowanie opakowań.

Oczekiwania:

Poszukujemy osoby zainteresowanej tym stanowiskiem, która posiada wysoką sprawność fizyczną oraz wykazuje zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań. Oczekujemy również umiejętności samodzielnego działania. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z pakowaniem produktów oraz znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:

W naszej firmie zapewniamy wsparcie osoby pochodzenia polskiego, która będzie dostępna do udzielenia pomocy w trudniejszych sytuacjach. Oferujemy pracownikowi umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia oraz pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Na miejscu dostępne jest zakwaterowanie, jednak jest ono odpłatne i kosztuje 300 euro miesięcznie od jednej osoby. Ponadto, pracownik otrzyma premie i dodatki za frekwencję, prezenty świąteczne oraz dostęp do darmowego parkingu. W naszej firmie zapewniamy rzetelne wprowadzenie pracownika w powierzone zadania oraz organizujemy liczne szkolenia.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 06/2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-tymczasowa-praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-w-hanowerze-2023/

ID ogłoszenia: 7664948252dbf7e