€ 1850-2650/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków 2019 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2019 04:39

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków naturalnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Dortmund, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zarobki: od 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych do makijażu
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac pomocniczych np. mycie i konserwacja maszyn, pakowanie, dbanie o ciągłość produkcji, obsługa urządzeń itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracę od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • przyjazny zespół
  • pracę od czerwca 2019
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla tych, którzy najlepiej będą pracować na okresie próbnym
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, koszt miesięczny to 150 euro za miejsce w 2 osobowym pokoju lub za 250 euro w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/05/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 4775cf03f058b988

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków 2019 Dortmund”

  1. Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy Państwa oferta o pracy jest aktualna. ? Jestem obecnie osoba poszukująca pracy mieszkająca w Unna

  2. Rozalia. 1988 na lipiec 17, 2019 @ 18:06

    Witam oferta aktualna