€ od 1800 netto +mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz Mühldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mühldorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: luty 22, 2020 01:18

Z darmowym zakwaterowaniem ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy regipsach. Zatrudnienie na budowie w Mühldorf od zaraz z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Mühldorf, Niemcy

Wynagrodzenie:od 1800 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy wykończeniach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż konstrukcji – stelaży, układanie płyt gipsowych oraz szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto na brygadę
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na dłużej
  • w pełni niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • gwarancja odprowadzania składek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny z osobami odpowiedzialnymi na rekrutację od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 17:00 oraz w piątki od 9:00 do 14:00

Grzegorz Kitzka

  • +49 821 508 539 13
  • +48 533 456 485

Joanna Golletz

  • +49 821 508 539 14
  • +48 604 398 444

źródło: www.jobs.pl/regipsiarz-monter-plyt-gk-od-18007euro-netto-darmowa-kwatera-oferta-3267134

ID ogłoszenia: 5925e502e533d700