€ 15,25 /h +premie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie Kaufland k. Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 23, 2020 04:04

Dla komisjonerów bez znajomości języka na magazynie Kaufland k. Stuttgartu do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech przy kompletacji towaru na potrzeby sklepów należących do sieci.

Magazynier Wydania Towaru/ Komisjoner

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Möckmühl
(Niemcy, okolice Stuttgartu)
Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland w dziale artykułów suchych, chłodzonych lub mrożonych
kompletacja palet mieszanych
odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku
praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 i różnej ich kombinacji w języku niemieckim)
praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Oczekujemy od Ciebie:

gotowości do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta
samodzielnej i rzetelnej pracy
mile widziane doświadczenia w pracy w magazynie
zaangażowania, lojalności i odpowiedzialności
ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

Zapewniamy Ci:

pracę bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)
odpowiedzialne zadania
bezpośredniego przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,25 € + premia w zależności od wydajności)
liczne dodatki: m.in. dodatek zmianowy, dodatek nocny, dodatek za nadgodziny

Aplikacja przez formularz (krótki link):

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-wydania-towaru-komisjoner-möckmühl,oferta,7687010

ID ogłoszenia: 4105f8e0b0c566e5