€ 20/h

Bez języka praca Niemcy na budowie przy regipsach od zaraz remonty i wykończenia w Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 2, 2020 02:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy regipsach. Zatrudnienie na budowie w Karlsruhe przy remontach i wykończeniach nowych obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Karlsruhe, Niemcy

Wynagrodzenie: 20 euro na godzinę pracy

Liczba miejsc: ekipa 2-4 os

Obowiązki:

  • dokładne zadania są do indywidualnego uzgodnienia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż ścian, sufitów zgodnie z systemen KNAUF, montowanie wzmocnień UA, montowanie płyt K-G i klap rewizyjnych, szpachlowanie fug, powierzchni Q2, Q3

Oczekiwania:

  • uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego lub polskiego
  • doświadczenie w pracy na budowie przemysłowej
  • wiedza techniczna – minimum na podstawi czytania planów
  • własny samochód do dojazdów
  • komplet dokumentów rejestracyjnych zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy VOB na podstawie niemieckich standardów
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania – koszt to 15 euro za dobę i odliczany będzie z pensji
  • wsparcie w zorganizowaniu brakujących narzędzi i sprzętu
  • pomoc techniczną a także przy wyznaczaniu ścian

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • job.martinoservice@gmail.com

Kontakt telefoniczny: 004917673313360

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-remontach-sucha-zabudowa-k-g-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 1185f76260de04ee

Linki sponsorowane