€ na akord

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach jabłek od zaraz sad w Drochtersen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drochtersen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 4, 2022 01:25

Aktualna od zaraz, sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze jabłek. Oferta z sadu w Drochtersen dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach jabłek

Wakaty: 3 panie i 5 panów

Miasto: Drochtersen, Niemcy

Zarobki: na akord – 15 euro netto za zebraną skrzynkę jabłek

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy ręcznych i maszynowych zbiorach jabłek
  • zatrudnienie w sadzie z Drochtersen

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbiorach
  • jedna osoba – koniecznie z językiem niemieckim

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zapewnione za darmo zakwaterowanie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 573-538-660

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jablek-2022-drochtersen/

ID ogłoszenia: 157633adb10490aa