€ 2450-2850 brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 10, 2023 01:24

Bez znajomości języka do podjęcia ciekawa praca w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych w fabryce z Düsseldorf. Zakwaterowanie dla pracowników będzie możliwe na miejscu za opłatą. Umowa przewidziana na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2450-2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Poszukiwany pracownik do pracy w nowoczesnej fabryce kosmetycznej przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę linii produkcyjnej, kontrolę jakości, pakowanie, zdejmowanie produktów gotowych z taśmy i wstępne magazynowanie towarów.

Oczekiwania:

Osoba zainteresowana pracą powinna posiadać zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, być dostępna od zaraz, być zdyscyplinowana, zaangażowana, sumienna oraz mieć doświadczenie w podobnej pracy (będzie to atut).

Oferujemy:

Firma oferuje wysokie wynagrodzenie, opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy, szkolenia dla pracowników, zorganizowane zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach w cenie 400 euro dla pary i 250 euro dla singla. Pracownik będzie miał szansę dołączyć do przyjaznego, zgranej zespołu, otrzyma dodatki do pensji podstawowej oraz będzie miał możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/d6/03/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 297640a1f475ec1b