€ 12,50-15,50/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni AGD od zaraz 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2018 05:27

Możliwość zatrudnienia 2018 na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD dla 5 osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla Polaków. Doświadczenie nie jest wymagane do podjęcia tej pracy.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,50 – 15,50 euro brutto zależne od znajomości języka i doświadczenia

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na nowoczesnym magazynie hurtowni z małym sprzętem AGD, np: odkurzaczami, robotami kuchennymi, suszarkami
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień hurtowych i przygotowywanie ich do wysyłki
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz samochód
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość kupowania tanich dań w barze pracowniczym
  • gruntowne przeszkolenie zorganizowane na miejscu w języku polskim
  • rzetelnego pracodawcę
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, w tym CV ze zdjęciem, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. m/a/06/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 5035b22d983b00bc