€ 1400-1500 euro/mc netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarza na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 16, 2016 04:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisko malarza. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy malowaniu i tapetowaniu. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Malarz budowlany

Zarobki: 1400 do 1500 euro miesięcznie netto

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik przygotowuje pomieszczenia do prac poprzez zabezpieczenie powierzchni kartonami, folią i taśmami. Obowiązkiem będzie przygotowanie podłoża – wyrównanie powierzchni i prace wykończeniowe polegające na malowaniu i tapetowaniu.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, sprawność, dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • rzetelność, odpowiedzialność, sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • udokumentowane 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku malarza
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dużą zaletą będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech
  • dla chętnych dodatkowe godziny
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pracodawcę
  • bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenia

Aplikacja:
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-jako-malarz-tapeciarz-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 81057391c1db4780