€ 8,50 - 9,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Hamburg produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: październik 29, 2015 14:35

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w fabryce na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce czekolady

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu w celu przygotowaniu mas w odpowiednich proporcjach
  • pakowanie gotowej czekolady
  • kontrolowanie jakości produkcji
  • inne prace na wyraźne zlecenie pracodawcy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność efektywnego zagospodarowania czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dużą zaletą będą referencje od poprzednich pracodawców
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dynamiczne tempo

Oferta:

  • zapewnione szkolenia pracownicze
  • praca w dobrych warunkach – stabilne zatrudnienie i przyjazny zespół
  • regularne i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę z uwzględnieniem zatrudnienia na okres próbny

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “produkcjaczekolady/11/15” należy przesłać z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-czekolady/

ID ogłoszenia: 8935631f474a962a