€ 1500 euro/mc

Stuttgart Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 5, 2015 05:55

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla Polaków przy składaniu i sklejaniu opakowań.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro za miesiąc

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zadania:

  • przygotowywanie opakowań kartonowych na zamówienie
  • składanie, kontrolowanie jakości
  • pakowanie gotowych sztuk, foliowanie
  • obsługiwanie prostych maszyn
  • poprawianie niedoróbek

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz
  • spostrzegawczość, dobry wzrok
  • energiczność, odpowiedzialność
  • zręczność
  • dużą zaletą będzie przyjazd samochodem
  • zdolność do logicznego myślenia
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • zorganizowane odpłatnie miejsce zamieszkania
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: neuearbeit@berlin.com

Prosimy załączyć CV, aktualne dane kontaktowe, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zdjęcie. Wiadomość należy zatytułować: „pracownik na produkcji opakowań, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 641563ab71352ace

7 komentarzy na “Stuttgart Niemcy praca na produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka”

  1. krzysiek27Ola22 na listopad 5, 2015 @ 23:49

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Gotowość podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny 794755374.
    Pozdrawiam

  2. Witam ja wraz z dwiema osobami jesteśmy zainteresowani tą pracą możliwość wyjazdu od zaraz

  3. Praca w stuttgardzie na listopad 7, 2015 @ 11:19

    Jestem zainteresowany ta praca moj nr kontaktowy 731728734

  4. Przemek Idziek na listopad 9, 2015 @ 19:31

    Jestem gotowy i zainteresowany tą ofertą moge zacząc od zaraz nawet na dłuzszy okres oto numer kontaktowy 607726824 lub 721271017

  5. Witam mieszkam w Niemczech nie daleko Stuttgartu a dokładnie w böblingen i jestem zainteresowany pracą na produkcji opakowań

  6. Witam mam 18 lat poszukuję Pracy za Granicą . Jestem Odpowiedzialną , Sumienną i Pracowitą Osobą .. Jestem Chętny podjęcia się Pracy.Zostawiam tu Numer Kontaktowy +48 731212754 Pozdrawiam Arkadiusz/Szczecin.

  7. Witam.Mam 21 lat i jestem zainteresowany tą pracą od zaraz.Zostawiam numer tel.661-502-014