€ od 9,35/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek kwiecień 2020 Viersen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Viersen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 7, 2020 2:23 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2020 przy zbiorach truskawek w szklarni. Zatrudnienie na plantacji z Viersen bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Viersen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 14 kwietnia 2020

Umowa: do 13 maja 2020

Wynagrodzenie: od 9,35 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w szklarni z Viersen przy zbiorach truskawek na wysokości ok. 1,4 m

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • dyspozycyjność w podanych terminie
  • brak uzależnień
  • pracowitość, dobra kondycja fizyczna

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 4,8 euro dziennie od osoby
  • zatrudnienie sezonowe od 14 kwietnia do końca sezonu na truskawki
  • praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-dla-kobiet-bez-jezyka-od-kwietnia-2020-viersen/

ID ogłoszenia: 9675e8b09a48bcb8