€ od 13,00 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie art. spożywczych BIO w Fuldzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 5, 2023 00:35

Hurtownia żywności z art. BIO poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka także dla par przy kompletowaniu zamówień z towarów z listą.

Tym razem poszukujemy komisjonerów/ pracowników magazynowych. Jest to dobrze płatna praca na niemieckich warunkach. Pary mile widziane!

Jakie będą Twoje zadania?

Lokacja towarów w magazynie
Komisjonowanie towarów ( artykuły spożywcze bio)
Inne prace magazynowe

Czego oczekujemy?

Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Zaangażowania w wykonywane obowiązki
Punktualności
Znajomości liczb niemieckich
Mile widziane doświadczenie w środowisku magazynowym

Co gwarantujemy Ci w zamian?

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
wynagrodzenie od 13 euro brutto/ godzina
DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Płatne dni świąteczne wolne od pracy
Premie półroczne (świąteczna i wakacyjna)
Pomoc w załatwieniu zasiłku na dzieci (Kindergeld)
Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość zatrudnienia również dla par

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 2866446893b9686b