€ 2145/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum dla par Hanower 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:29 am

Od zaraz oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze także dla par przy pakowaniu perfum markowych. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Zarobki: 2145 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 8

Zakres zadań:

  • prosta praca manualna
  • pakowanie flakonów markowych perfum do pudełek kartonowych
  • utrzymywanie tempa pracy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak uzależnień
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra kondycja fizyczna

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie
  • pracę na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • atrakcyjne dodatki oraz premie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie perfum, Hanower 05/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 626629770b17ffe0