€ 2500-3500/mc

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako śmieciarz Berlin 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 27, 2023 02:19

Firma komunalna z Berlina poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech 2023 na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie bez znajomości języka przy odbiorze odpadów od mieszkańców oraz firm.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2500 do 3500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za odbieranie odpadów – podstawianie koszy, wrzucanie worków na pakę, zostawianie worków itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • komplet odzieży do pracy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/02/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocnika-smieciarza-berlin/

ID ogłoszenia: 31963d2ef671fe9b