€ 2000-2500/mc

Od zaraz ogłoszenie praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 17, 2019 3:40 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji pizzy i innych dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga 2019 bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji żywności – dań gotowych do szybkiego przygotowania w piekarniku lub mikrofalówce
  • praca polegać będzie na obsłudze maszyn oraz ich myciu i konserwacji
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej z zachowaniem zasad BHP
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie ciasta, składników, porcjowanie itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • wysoka kultura
  • optymizm, pracowitość, zaangażowanie
  • punktualność

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość rozwoju
  • szkolenie wdrażające
  • pomoc przy formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie zarobki oraz bonusy w postaci paczki z wyrobami firmowymi do każdej wypłaty

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule maila: Nr ref. prod/a8/05/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-hamburg-2019/

ID ogłoszenia: 1365cddd0f0f0c38

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji pizzy Hamburg”

  1. MonsterRatch na Maj 20, 2019 @ 12:44 pm

    Witam czy Oferta nadal aktualna ?
    Prosiłbym o kontakt 736246608
    Dziękuje