€ 2200/mc brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 6, 2021 01:44

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina także dla par i bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu solonych przekąsek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek przy taśmie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • powtarzalna i łatwa praca przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie pakowanie solonych przekąsek
  • pracodawca w pierwszych dniach organizuje szkolenie oraz przydział uniformu

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • stosowanie się do wewnętrznych zasad zakładu, BHP i reżimu sanitarnego
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji i szybkość w przyswajaniu wierzy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie
  • możliwość odbycia płatnych badań w niemieckim sanepidzie, koszt to 25€

Zapewniamy:

  • pracę na pełen etat do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką
  • rzetelne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • opcja pobierania zaliczek po pierwszym tygodniu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby i 400 euro od pary
  • ubezpieczenie
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • gwarancję rozwoju

Aplikacja:

Prześlij wiadomość e-mail z załączeniem aktualnego CV na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 07/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 587610afd3c4f1db