€ 9-11/h netto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie rozbiórki od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2021 02:57

Firma z Hamburga poszukuje budowlańców do pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w budownictwie bez znajomości języka przy rozbiórkach. Zakwaterowanie dla pracowników z meldunkiem zapewnione.

Stanowisko: Pracownik przy rozbiórkach budowlanych

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9 do 11 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy wyburzaniu budynków
  • zadania polegają na wyburzaniu ścian działowych, demontażu armatury, okien
  • załadunek

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogu alkoholowego – osoby nadużywające będą natychmiastowo zwalniane z pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdolność obsługi urządzeń budowlanych, np.: szlifierki kątowej, udarowych młotów wyburzeniowych itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w dużej, niemieckiej firmie budowlanej
  • transport wewnętrzny
  • niezbędne narzędzia budowlane
  • zamieszkanie – meldunek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 501823273

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-hamburg-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDKwPEW.html

ID ogłoszenia: 726611ef2d7c2b85