€ 7000-9000 PLN brutto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze warzyw marchwi, sałaty, rzodkiewki Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Opublikowany: lipiec 13, 2021 3:19 am

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze marchwi, sałaty oraz rzodkiewki. Zatrudnienie w Ulm 2021 bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw

Pensja: od 7000 do 9000 PLN miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolniczym
  • zadania wykonywane będą na polu oraz w hali
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będą zbiory warzyw, plewienie, pakowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę sezonową na okres minimum 2 miesięcy
  • dużo godzin pracy
  • na miejscu szefową Polkę, która pracuje z zespołem
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu – brak pokoi dla par, panie z paniami, panowie z panami
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +49 152 11877780

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-marchwi-salaty-bez-jezyka-ulm-2021/

ID ogłoszenia: 7360ec211fe070d