€ 11,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz bez języka jako kierowca kat.B – dostawca pizzy w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2019 04:06

Aktualna propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka jako kierowca kat.B – dostawca pizzy. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Lipska przy dostarczaniu zamówień do klientów restauracji.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy w restauracji włoskiej przy rozwożeniu zamówionych dań do klientów
  • pracownik otrzyma małe auto służbowe, kartę płatniczą – w celu tankowania oraz telefon służbowy
  • osoba zatrudniona dostawcza zamówione jedzenie do drzwi, pobiera opłatę oraz wydaje resztę wraz z paragonem

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • uczciwość, solidność, zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i chęć do nauki języka niemieckiego
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne lokum za jedyne 150 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz lub od października 2019
  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej + napiwki

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września 2019. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk– imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7445d7aec3cc7b89