€ 11/h brutto

Praca w Niemczech 2019 jako kierowca kat.B od zaraz w UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Maj 6, 2019 2:15 am

Od zaraz poszukiwani kierowcy kat.B do pracy w Niemczech 2019 na terenie Monachium przy przewozie osób na zlecenie UBER-a. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w firmie współpracującej z Uberem
  • pracownik otrzyma samochód służbowy oraz telefon komórkowy do dyspozycji
  • obowiązkiem pracownika będzie przyjmowanie zleceń za pośrednictwem aplikacji oraz wykonywanie przejazdów zgodnie z mapą
  • dbanie o komfort pasażerów oraz stan samochodu

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • schludność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • samochód służbowy
  • opiekę koordynatora Polaka
  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • samochody służbowe typu Toyota Auris, Opel Astra, VW Golf

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber od maja, Monachium 2019”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 325cc7664828d0a