€ 9,50 /h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu cukierków Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 12, 2018 04:36

Przy pakowaniu cukierków, słodyczy do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w rejonie Gotha z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz cukierków

Start: od zaraz

Miasto: Gotha, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • jest to prosta praca polegająca na pakowaniu cukierków przy taśmie

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • radzenie sobie w życiu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża dokładność i skrupulatność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia na podstawie umowy tymczasowej polskiej
  • wysokie zarobki wypłacane w euro
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do i z kraju zakwaterowania
  • wsparcie koordynatora Operacyjnego
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • lepsze zarobki o 9% na polskiej umowie niż na niemieckiej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo. Wiadomość e-mail z aktualnym CV, należy przesłać na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-cukierkow-w-gotha-2018/

ID ogłoszenia: 9685bbfc6978ff5c