€ 2085/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2020 04:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w Düsseldorf dla par także bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wynagrodzenie: 2085 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 8 (4 pary lub grupa osób)

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, manualna praca w fabryce przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej, będzie wkładanie ciastek do opakowań plastikowych i następnie umieszczanie ich w maszynie do foliowania
  • pracownik przeprowadza jednocześnie wizualną kontrolę jakości produktów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • elastyczność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy – przy pakowaniu lub na produkcji spożywczej
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia długotrwałej współpracy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 400 euro miesięcznie od pary
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki i pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/a5/0/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-2020-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5795ed8dc482c806